Pelėdų.namai
Pelėdų.namai
01 / 01
+370 650 23200

Apie Pelėdų namus

Darome tai, ką mokame geriausiai.

„Pelėdų namus“ įkūrėme būdami du jauni profesionalai. Per 6 veiklos metus įgyvendinome įvairaus sudėtingumo projektus, taip surasdami geriausius sprendimus savo klientams ir nuolat tobulėdami.

Mūsų fokusas – dekoro montavimas. Darbus baigiame tik tuomet, kai galime didžiuotis rezultatais, todėl mūsų paslaugas rekomenduoja partneriai ir klientai. Mūsų vertybės – pagarba ir sąžiningumas: klientams, partneriams, mūsų darbui ir vienas kitam.

MŪSŲ PASLAUGOS

DEKORO MONTAVIMAS

Profesionaliai ir kokybiškai montuojame: LED apšvietimą, grindjuostes, medinių konstrukcijų imitacijas, lubų ir sienų dekoro elementus. Dekoro elementais rėminame veidrodžius, nuotraukas, šviestuvus, fototapetus, reljefinius plokščiuosius dekoro elementus. Taip pat išorės puošybos elementus, fasadų dekoro elementus.

Prekyba dekoro elementais

Per daugelį metų įgudome pažinti gerus ir kokybiškus gaminius, todėl esame pasiruošę padėti išsirinkti ir įsigyti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir galimybes. Galime pasiūlyti plačiausią dekoro elementų pasirinkimą tiek privačioms, tiek viešosioms erdvėms.

KONSULTAVIMAS

Bendradarbiavimą pradedame nuo konsultacijų Jums rūpimais klausimais apie dekorų montavimą. Atvykstame į vietą ir patariame, kokie dekoro sprendimai geriausiai tiktų Jūsų namuose ar biure. Jei turite idėjų, kurias norite įgyvendinti, tačiau dvejojate, susisiekite – būtinai pasidalinsime savo įžvalgomis ir patarimais.

Susisiekite su mumis

kontaktai
+370 650 23900
vytautas@peledu-namai.lt
+370 650 23200
justas@peledu-namai.lt
Dėkui! Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta.
Atsiprašome, tačiau kažkas nutiko blogai.